Türkiye'nin fal sitesi. trfal.com

Yay
Yay burcu 2014’te kendi içinize dönüp genel anlamda yaşamı sorgulama eğilimi geliştirebileceğinizi ve zihinsel ya da daha çok ruhsal çabalarınızla, yaşamı tanımak isteyeceğinizi söylemek mümkün.
Bu yıl başkalarına karşı daha da şefkatli ve yardımsever davranmakla birlikte, bireysellik hakkınızı saklı tutabilirsiniz.
Eksantrik düşüncelere kapılarak eski tanıdıklarınızla pek tat bulamayabilir ve yalnızlığı her şeyden çok sevebilirsiniz.
2014 size kendinizi aşmayı vaat ediyor.
Eğer net bir hedef belirleyebilirseniz, bu yıl doktora yaparak ya da herhangi bir biçimde eğitime yönelerek kişisel gelişimize katkıda bulunabilirsiniz.2014 yılını minimum zarar ve maksimum fayda ile geçirebilmek için kişiliğinizdeki gücün farkına varmalısınız.
Görünen o ki mistik eğilimlerden kendinizi kolay kolay soyutlayamayacaksınız.
Bu eğilimlerinize direnmeniz de hiç iyi sonuç vermeyebileceği için aklı başında ilgilere yönelerek yine kendinizi bilinçaltı yönlendirmelerinize teslim etmiş olur ve bu arada, bilinçaltınızın zengin esinlenmelerinden ve sezgi gücünüzden de yararlanabilirsiniz.
Sözgelimi Reiki türü uygulamaları merak ediyorsanız bunları öğrenebilirsiniz.
Bu arada, bunu çoktan öğrenmiş olabileceğinizi düşünmeden edemiyorum.Astrolojiyi öğrenmeye çalışmanız, ayaklarınızı biraz daha yere yakınlaştırabilir belki.
Ruhunuza ve bedeninize iyi bakmanız halinde çok iyi sonuçlar alabileceğiniz bu yılı, mistik yönelim gereksiniminizi de göz önünde bulundurursak, yoga ve me-ditasyon uygulamalarına yönelerek değerlendirmeniz gerçekten iyi bir fikir olabilir.
Ama yalnızca meditasyon değil, yoga da yapmalısınız.
Yoga, zihinsel ve duygusal bütünlüğü sağlayarak konsantrasyonunuzu artıracak, kendinizi boş hayallerde ve düşüncelerde dağıtmanızı önleyecektir.
Bunun, bedeniniz üzerinde de harika etkileri olduğunu göreceksiniz.Başkalarını kurtarabilmeniz için en önce kendinizi kurtarmak zorunda olduğunuzdan, bu yıl yaşamınıza doğru insanları katmaya çok önem vermelisiniz.
Mistik eğilimlerinize bir sınır çizmeli, belli çerçeveye oturttuğunuz ilgilerinizle yetinmeli ve kalan zamanınızı son derece etkin olabileceğiniz ekip çalışmalarına, grup projelerine dahil olarak değerlendirmeye bakmalısınız.
Grup ortamlarında, bire bir ilişkilerde olduğunuzdan çok daha etkili olabilir ve kişiliğinizdeki gücü daha derinden hissedebilirsiniz.
Son olarak, iyi bir eğitim almak için kendinizi zorlamalısınız.
Eğer okul yıllarınız geride kaldıysa, bir kursa giderek ya da daha iyisi doktora yaparak bir hedefe odaklanabilir ve zihninizi toplayıp ayaklarınızı yere sağlam basabilirsiniz.Eğer evliyseniz, bu yıl eşinizin ailesiyle sorunlarınız olabilir.
Özellikle kayınvalidenizle tüketici bir ilişki içine girmeniz söz konusu.
Eğer böyle bir olumsuzluk görülürse, bu durumun hatalı algılamalarınız sonucunda oluşabileceği fikri üzerinde durmalısınız.
Diğer bir olasılığa göre ise, onunla ilgili endişeleriniz olabilir.
Genelde, bu yıl daha da çok kişi tarafından sevildiğinizi göreceksiniz.
Muhalefete düştüğünüz insanlarla bile, uzlaşmaya varmanız, hatta dost olmanız mümkün.
Bunun bir nedeni de, mistisizme yönelmenize de yol açan yoğun duyarlılığınız; insanlara her zamankinden daha da fazla sevgi ve şefkat göstermeniz olabilir.
Yardıma ihtiyacı olanlar için elinizden geleni ve hatta fazlasını yapmak isteyebilirsiniz.
İnsanları yargılamaksızm, ihtiyaç duydukları maddi ya da manevi desteği onlara sunmak size huzur verebilir.
Neyiniz var, neyiniz yoksa, başkalarıyla paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz.
Eğer olanaklarınız kısıtlıysa, görme engellilere kitap okuma, sosyal yardım kuruluşlarında çalışma türü projelerin içine girebilirsiniz.
İlginç biçimde, zor zamanlarınızda siz de sürpriz destekler görebilirsiniz.Eğer bir sıkıntınız olursa, ihtiyacınız olan şeyi evrene sipariş vermelisiniz.
Hayal kurarak ve tasarımlayarak, yani istediğiniz şeyi gözünüzün önünde canlandırarak arzularınıza kavuşmanız mümkün olabilir.
Yine ilginç biçimde, bunun astrolojik yorumu, geçmişteki iyi davranışlarınızdan kaynaklanan sürpriz destekler görmeniz biçiminde anlatılır.
Eğer maddi sıkıntılarınızı çözümleyemediğiniz anlar olursa, karamsarlığa ka-pılmamaya dikkat etmelisiniz.
İyimserliğinizi korursanız, içinde bulunduğunuz sorunları aşmanız da kolaylaşacaktır.

Tarot açılımları: